DYWAN W MAROKAŃSKI WZÓRmam w swojej kuchni dywan w marokańską koniczynę z DYWANY ŁUSZCZÓW ponieważ po czterech miesiącach użytkowania jestem z niego bardzo zadowolona, rozważam kupno kolejnego o zbliżonym wzorze.

Desenie tych dywanów idealnie pasują do mojego wnętrza: zarówno do kuchni salonu czy sypialni. Firma jest sprawdzona a ja całkowicie zadowolona z poprzedniego zakupu.

Dywan położony w kuchni może wydawać się złym rozwiązaniem - ale nie! jest łatwy w utrzymaniu czystości, nawet po lekkim trzepaniu z całkowicie zabrudzonego wygląda świetnie!

Cena? cena jest tak idealna że z chęcią w przyszłym sezonie znów rozważę dokupienie nowego :)

Niżej pozostawiam link do koniczynowej kolekcji DYWANY ŁUSZCZÓW

Dla posiadaczek konta na allegro pozostawiam link do aukcji z koniczynką http://dywanyluszczow.eu/nowoczesne-/10484-dywan-sketch-f343-bialoczarny-koniczyna-marokanska-trellis.html?search_query=trellis&results=10


 http://dywanyluszczow.eu/nowoczesne-/10378-dywan-bcf-flash-33445167-koniczyna-marokanska-trellis.html?search_query=trellis&results=10

 http://dywanyluszczow.eu/nowoczesne-/10378-dywan-bcf-flash-33445167-koniczyna-marokanska-trellis.html?search_query=trellis&results=10Brak komentarzy:

Prześlij komentarz