TARAS LATEM
Taras to nasz dodatkowy pokój na lato, śmiało mogę powiedzieć że czas po pracy i leniwe niedziele spędzamy właśnie na nim.  Całkowicie go uwielbiam! Położone rok temu deski idealnie się sprawdzają, są ciepłe i przytulne, łatwo się je czyści. ( POST DREWNIANE DESKI ) W tym sezonie muszę położyć na nie olej, wybiorę swój ulubiony w kolorze TIK, identycznym jak nasze deski na elewację.


Wygodne meble ogrodowe KORRIDA z LEROY MERLIN które mają zdejmowane pokrowce to świetna sprawa przy tak wesołej gromadzie zwierząt jakie mamy.

Cóż więcej pisać o tarasie ? Jest przytulny, nie za duży ponieważ ma tylko 2.7m na 5m i jest całkowicie zadaszony, co uważam jednak za świetną sprawę szczególnie podczas upałów. Wylewając taras zapomnieliśmy o schodach, co zrobiliśmy dopiero latem tego roku, obecnie czekamy na dostawę desek i będziemy go całkowicie wykańczać. 

Kubeczek i miseczka widoczne na zdjęciach - LILIKO.PL
Żółte podkładki - FAJNE WNĘTRZE2 komentarze:

  1. Cudowny blog , przepiękne wnętrza , fajnie ,prosto napisana treść ,wszystko jest czytelne dla osób,które swoją przygode z budową domu maja w planach lub juz zaczynają ,pozdrawiam Iza :-)P.S prosimy więcej !!!

    OdpowiedzUsuń