PAPUGI PALMY KOLORY - SALON AGATY

4 maja 2017Agata i jej salon to pierwsze wnętrze jakie trafia do zakładki „Wasze wnętrza”  Osobiście jestem zwolennikiem szarości, bieli, stonowanych barw ale ten salon mnie zachwycił! Nie mogę przestać patrzeć na te zdjęcia! Kolory, barwy wzory -  wszystko idealnie ze sobą współgra.
Agata wyszukuje meble w internecie, sama odnawia drewniane elementy a meble z tapicerką oddaje w ręce specjalisty. Do odnawiania drewnianych elementów używa szlifierki, a wykończony mebel najczęściej maluje lub woskuje. W metamorfozach ma pomocnika! Męża który również jest pasjonatem drewna.  

Dodatki pochodzą z różnych miejsc m.in. ze sklepów stacjonarnych, komisów, z  internetu , bazarków oraz z  secondhandów.

Kolory sa mocną stroną Agaty a ona sama nie wyobraża sobie białego wnętrza. To własnie kolor dobrze wpływa na właścicielkę naszego dzisiejszego salonu.  Na nas również! A Wam jak podoba się wnętrze?


więcej o Agacie znajdziecie na jej stronie http://belloarti.pl/

2 komentarze

  1. sama szykuje się na urządzenie salonu, pójdę pewnie w biele i szarości ale ta poduszka w paprotki mnie zachwyciła i zastanawiam się czy będzie u mnie pasować <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. będzie! mówię w ciemno bo za radą Agaty kupiłam takie i salon wygląda o niebo lepiej :)

      Usuń