DREWNIANA ŚCIANA Z DESEK PALETOWYCH

25 grudnia 2017
Jeśli nie wiecie co zrobić z desek, które pozostają Wam po skończonej budowie - warto zobaczyć co zrobiła z nimi Pati. Prosty przepis na bardzo efektowną ścianę ze starych desek, którą wykonać można samodzielnie.

Przymocowanie w równej odległości desek do ściany, Pati zaczęła od środka  zostawiając troszkę miejsca na górze i na dole tak aby pod deskami z palet mogła przeprowadzić kable od telewizora.

Przymocowanie suchych desek z europalet. Deski przetarte są papierem ściernym i nie zostały niczym pomalowane. Paula układała je w cegiełkę czyli na przemian. Mocowała je za pomocą gwoździ i wkrętów. W miejscu gdzie idą kable użyła wkrętów tak aby można było w dowolnym elemencie odkręcić deskę.

Koszt metamorfozy to koszt wkrętów i gwoździ, palety bowiem Paula zbierała od okolicznych firm budowlanych lub znajomych.
Kolejny przykład tego, że za naprawdę małe pieniądze i przy sporym wkładzie własnej pracy da się wyczarować coś świetnego. Więcej zdjęć na instagramie autorki . 


2 komentarze

  1. Efekt wyszedł znakomity i bardzo praktyczny ponieważ po budowie domu często zostaje dużo palet z którymi nie wiadomo co robić, a w taki sposób jak wyżej został przedstawiony można je wykorzystać. Bardzo inspirujący blog.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podoba, fantastyczny efekt. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń