ANTYCZNE MIESZKANIE Z DUSZĄ

20 marca 2018


Przed Wami cudowne mieszkanie pani Jolanty i pana Jarosława. W pierwszym momencie pomyślałam, że to apartament znajdujący się daleko za granicami Polski, a tymczasem to moja ukochana Warszawa.
  
Osiem lat temu w kupionym od dewelopera mieszkaniu właściciele zrobili niemałe zamieszanie… zlikwidowano ściany, powiększono łazienkę a z osobnego WC zrobiono garderobę. Wszystko po to by zrealizować marzenia i jednocześnie rozwijać hobby jakim dla właścicieli jest urządzanie wnętrz.

W mieszkaniu celowo połączono ze sobą kilka stylów. Zdobiono to tak umiejętnie, że ja osobiście nie wyobrażam sobie tej nowoczesnej kuchni bez antyków obok. 

Większość mebli została zakupiona w Szwecji, a ulubionym meblem właścicieli jest sofa biedermeier.

Jedyną rzeczą którą po latach zmieniłaby pani Jolanta jest podłoga „wybraliśmy dosyć drogą podłogę a okazało się, że nie jest praktyczna. Łatwa do zarysowania. Nie chodzi o jej  kolor a o jakość, okazało się, że te tańsze są bardziej wytrzymałe"

Ja jestem pod wrażeniem tego wnętrza a jak się Wam podoba ?

- Monika

1 komentarz

  1. Bardzo fajne umeblowanie, mi zawsze się kojarzyły antyki z takim mrocznym i ponurym wnętrzem, a jak widać można inaczej ;)

    OdpowiedzUsuń