TAPETA W NASZEJ SYPIALNI

9 października 2018

Po ponad dwóch latach mieszkania U SIEBIE doszliśmy do wniosku, że pora zabrać się za wykończenie naszej małej sypialki. Niby pomalowana, niby spełnia funkcję a jednak czegoś w niej brakuje i nie wszystko spełnia swoje zadanie tak jak powinno.


Na jednej ze ścian zrobiliśmy półki na książki, a że książki zmieniły swoje miejsce półki zaczęły zbierać wszystko to czego nie ma gdzie położyć. Przy okazji ich likwidacji i położenia tapety postanowiliśmy wykonać zabudowę kaloryfera. Wyszedł całkiem miły kącik… a ja przy wyborze tapet z tapetuj.pl nie mogłam zdecydować się na wybór tej jedynej!

Zasadniczo mam jakąś alergię na tapety dlatego, że ostatni raz gdy tapetowałam miałam chyba z 15 lat. A od tego czasu w świecie tapet wiele się zmieniło. Gdy w naszym domu kładliśmy dwa paski tapety w papugi trafiłam chyba na zły produkt bo kładło się tragicznie a jeszcze gorzej patrzyło na to wszystko – więc tego razu absolutnie nie liczę… Tapeta była cieniutka i rwała się w ręku, ta z sypialni którą zobaczycie niżej to całkiem inna klasa – za rolkę zapłaciłam 79 zł. Tapeta jest gruba, klej świetnie dobrany… mieszałam go 30 sekund a całość oczekiwania do właściwej konsystencji to równe 3 min.


A teraz pięć tapet które podobały się nam najbardziej! Niektóre kwieciste z mocnym akcentem o ciemnym kolorze, pasujące do jasnego wnętrza, inne jak nasza którą wybraliśmy bardziej stonowane. Chciałam początkowo coś co byłoby mocnym ciemnym akcentem w naszej sypialni ale mamy już w niej dwie lampy w kolorowe kwiaty dlatego wybór ostateczny to jasna tapeta z delikatnym srebrnym akcentem.

. https://tapetuj.pl/vermeil-104135-tapeta-scienna-graham-brown.html

https://tapetuj.pl/vermeil-104155-tapeta-scienna-graham-brown.html

https://tapetuj.pl/manufacturer/graham-brown/innocence-33-272-tapeta-scienna-graham-brown.html

https://tapetuj.pl/manufacturer/graham-brown/innocence-33-276-tapeta-scienna-graham-brown.html

https://tapetuj.pl/manufacturer/graham-brown/palais-20-927-tapeta-scienna-graham-brown.html

I teraz pora na naszą tapetę i nasz kącik, który nieco ocieplił wnętrze sypialki. Tapetę kładło się bardzo szybko, śmiało mogę ją polecić nawet tym którzy nie mogą przemóc się by zacząć szybko zmieniać swoje wnętrza.

Jej nazwa to Graham&Brown Tapeta winylowa Elegance 102850 i w sklepie znajdziecie ją tutaj.
A tak wyglądało nasze wnętrze – przed i po

Jak się Wam podoba całość zmiany ?

Tekst powstał przy współpracy firmy: Tapetuj.pl 

2 komentarze

  1. Można prosić o więcej informacji jak samemu i z jakich materiałów wykonać taką zabudowę kaloryfera ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. myślę że niebawem na naszym fb będą zdjęcia :)

      Usuń