O NASHej! Dobrze Was widzieć!


Nasz blog to opowieść o małym skromnym domu w którym mieszkamy z naszymi kotami i psem. 

Dom jest mały ale pełen rzeczy które wykonaliśmy sami, zaczynając od ocieplenia domu kończąc na tworzeniu własnych mebli. Lubimy to co robimy a wszystkie wykonane samodzielnie prace to chęć sprawdzenia swoich możliwości i oczywiście ogromna satysfakcja po skończonym projekcie.


Wszystko co robimy samodzielnie opisujemy, aby każdy z Was mógł zobaczyć, że się da i że to nie jest czasami aż tak trudne jak się nam wydaje.

Jesienią samodzielnie postawiliśmy nasz budynek gospodarczy i stoimy teraz przed zadaniem jakim jest wykończenie. Jeśli szukacie postów związanych z tym tematem zerknijcie tutaj >


Jeśli myślicie o odnawianiu mebli zapraszamy do zakładki metamorfozy ! znajdziecie tam kilka odnowionych przez nas mebli i może w ten sposób uratujecie stare krzesło które ma trafić na wysypisko.

O kosztach postawienia naszego domu przeczytacie w artykule, pamiętajcie że dom stawialiśmy w 2017 r. dlatego, aby mieć rozeznanie dzisiaj do kosztów trzeba doliczyć ok 20%.


Na naszym blogu pojawiają się artykuły pisane przez naszego przyjaciela Piotra. Jak na inżyniera przystało w tekstach Piotra znajdziecie wyliczenia, tabelki i mnóstwo pomocy. Teksty z zakładki praktyka znajdziecie tutaj > 

Komentarze

Prześlij komentarz