NASZ DOM I MYHej! Dobrze Was widzieć!


Nasz blog to opowieść o małym skromnym domu w którym mieszkamy z naszymi kotami i psem. 

Dom jest mały ale pełen rzeczy które wykonaliśmy sami, zaczynając od ocieplenia domu kończąc na tworzeniu własnych mebli. Lubimy to co robimy a wszystkie wykonane samodzielnie prace to chęć sprawdzenia swoich możliwości i oczywiście ogromna satysfakcja po skończonym projekcie.


Wszystko co robimy samodzielnie opisujemy, aby każdy z Was mógł zobaczyć, że się da i że to nie jest czasami aż tak trudne jak się nam wydaje.

Samodzielnie zbudowaliśmy nasz budynek gospodarczy i stoimy teraz przed zadaniem jakim jest wykończenie. Jeśli szukacie postów związanych z tym tematem zerknijcie tutaj >


Jeśli myślicie o odnawianiu mebli zapraszamy do zakładki metamorfozy ! znajdziecie tam kilka odnowionych przez nas mebli i może w ten sposób uratujecie stare krzesło które ma trafić na wysypisko.

O kosztach postawienia naszego domu przeczytacie w artykule, pamiętajcie że dom stawialiśmy w 2017 r. dlatego, aby mieć rozeznanie dzisiaj do kosztów trzeba doliczyć ok 40%.


Na naszym blogu pojawiają się artykuły pisane przez naszego przyjaciela Piotra. Jak na inżyniera przystało w tekstach Piotra znajdziecie wyliczenia, tabelki i mnóstwo pomocy. Teksty z zakładki praktyka znajdziecie tutaj >  

NASZ DOM

Nasz dom ma 80m2 powierzchni użytkowej, został wybudowany wg projektu indywidualnego w 2017 r. Budowa trwała rok i kosztowała nas 230 tys. zł. 

Na blogu pokazujemy także inne realizacje! Poświęcona jest temu zakładka „wasze domy” Wspominamy o tym dlatego, że stale dostajemy od Was gratulacje odnośnie której z opisywanych realizacji, a często nie dotyczą one budowy naszego domu.

ZAKŁADKI KTÓRE POLECAMY
10 komentarzy

 1. Witam czy dom za 100 tys pod klucz jest z wszystkim. Czyli toaleta kuchnia itp

  OdpowiedzUsuń
 2. zmieści się 2 dzieci? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja wychowałam sie z rodzeństwem i rodzicami na 40m2.. dlatego na to pytanie nie umiem Pani odpowiedzieć

   Usuń
 3. Uprzejmię zwracam uwagę na fakt, że wyrażenie "rok czasu" jest bolesne dla oczu, podobnie jak wyrażenie "okres czasu". Zarówno słowo rok, jak i słowo okres odnosi się do upływu czasu, dlatego dodawanie go w zdaniu jest legendarnym "masłem maślanym". Z kolei obejrzałem film z prezentacji Waszego domu na YT i uważam, że jest piękny, gratuluję! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za znak :) pozdrowienia

   Usuń
  2. Drogi Anonimowy, zycie osob nadmiernie uwrazliwionych jest bardzo ciezkie i bardzo Ci wspolczuje ze duzo cierpisz. Moja rada: staraj sie desensybilizowac, sa rozne techniki ktore sa w tym pomocne. Bo prawde mowiac takiego typu komentarze sa smieszne i denerwujace i przede wszystkim pokazuja Twoj brak kultury. Nikt Cie nie prosil o wyrazenie twojej wlasnej opini na temat popularnego wyrazenia "rok czasu", wiec nie badz chamem i zachowaj sobie Twoje zdanie dla siebie. Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Bardzo fajny i przytulny. Gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny dom. Czy to gotowy projekt czy Was? Jeżeli gotowy to jaka nazywa?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mega domek! Zainspirowaliście mnie ✌️💪

  OdpowiedzUsuń