NASZ DOM I MYHej! Dobrze Was widzieć!


Nasz blog to opowieść o małym skromnym domu w którym mieszkamy z naszymi kotami i psem. 

Dom jest mały ale pełen rzeczy które wykonaliśmy sami, zaczynając od ocieplenia domu kończąc na tworzeniu własnych mebli. Lubimy to co robimy a wszystkie wykonane samodzielnie prace to chęć sprawdzenia swoich możliwości i oczywiście ogromna satysfakcja po skończonym projekcie.


Wszystko co robimy samodzielnie opisujemy, aby każdy z Was mógł zobaczyć, że się da i że to nie jest czasami aż tak trudne jak się nam wydaje.

Jesienią samodzielnie postawiliśmy nasz budynek gospodarczy i stoimy teraz przed zadaniem jakim jest wykończenie. Jeśli szukacie postów związanych z tym tematem zerknijcie tutaj >


Jeśli myślicie o odnawianiu mebli zapraszamy do zakładki metamorfozy ! znajdziecie tam kilka odnowionych przez nas mebli i może w ten sposób uratujecie stare krzesło które ma trafić na wysypisko.

O kosztach postawienia naszego domu przeczytacie w artykule, pamiętajcie że dom stawialiśmy w 2017 r. dlatego, aby mieć rozeznanie dzisiaj do kosztów trzeba doliczyć ok 30%.


Na naszym blogu pojawiają się artykuły pisane przez naszego przyjaciela Piotra. Jak na inżyniera przystało w tekstach Piotra znajdziecie wyliczenia, tabelki i mnóstwo pomocy. Teksty z zakładki praktyka znajdziecie tutaj >  


NASZ DOM

Nasz dom ma 80m2 powierzchni użytkowej, został wybudowany w 2017 r. wg projektu indywidualnego.  Budowa trwała rok czasu i kosztowała nas 230 tys. zł.

Na blogu pokazujemy także inne realizacje! Poświęcona jest temu zakładka „waszedomy” Wspominamy o tym dlatego, że stale dostajemy od Was gratulacje odnośnie której z opisywanych realizacji, a często nie dotyczą one budowy naszego domu.

ZAKŁADKI KTÓRE POLECAMY
3 komentarze

  1. Witam. Chciałbym z państwem nawiązać kontakt, jeżeli jest taka możliwość proszę o maila na adres damianln39@gmail.com z góry dziękuję i pozdrawiam Damian.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam czy dom za 100 tys pod klucz jest z wszystkim. Czyli toaleta kuchnia itp

    OdpowiedzUsuń