MAŁA ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM

23 stycznia 2019


Przed Wami nasza mała, bardzo mała łazienka, która mieści się tuż za wejściem do domu. Jest malutka bo ma… niecałe 3m2 …. czyli jesyt tak mała i tak nie ustawna, że zgłosiłam ją do księgi rekordów!


Miała być to łazienka w której będzie stała tylko pralka, umywalka i wc. Jednak nie udało nam się zmieścić prysznica w górnej nieco większej łazience, miał on stanąć tu i miał być wielki.  Ale jak umieścić wielki prysznic w tak małej łazience… nic tu nie wyszło tak jak wyjść miało! NIC!

Prysznic jest mały standardowy, kupiony w zestawie z brodzikiem, jest nie przystosowany do funkcji jaką pełni, jest za niski, wylewa się z niego woda i nie spełnia funkcji którą miał spełniać. Nie jest taki jak miał być! W momencie przeprowadzki śpieszyło się nam i nie mieliśmy czasu na latanie po sklepach w poszukiwaniu idealnego rozwiązania…


Latem* (*plany) prysznic zostanie wymieniony, na nasz własny zrobiony samodzielnie. Metalowy w loftowym stylu. Wtedy łazienka przedzie totalna metamorfozę, ponieważ w planach mamy zbić płytki i zacząć wszystko od początku! Pomysły właściwie są dwa! albo loftowy minimalistyczny styl albo  płytki imitujące marmur carrara. Jak będzie zobaczymy! plany zmieniają się szybko więc z podjęciem ostatecznej decyzji zaczekamy :) 
Z całej naszej łazienki najbardziej uwielbiam płytki VIVES które mamy na podłodze! Są świetne, nie widać na nich kropel wody nie widać na nich żadnych zanieczyszczeń, sprawdzają się super! Ich nie chcielibyśmy zmieniać na żadne inne! 

Nic chyba więcej nie da się napisać o tej łazience, bo ona jest zwyczajna… nie ma w niej niesamowitych odkryć i nieznanych technologii… Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie :) pozdrowienia !  
14 komentarzy

 1. Jakie wymiary ma łazienka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień Dobry
  Proszę powiedz jak spisują Wam się drzwi wewnętrzne, wiem że mieliście problem przy dostawie itp, ale jak w użytkowaniu? Czy farba łatwo się uszkadza? Macie wersję z plastrem miodu czy z płytą?Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie pamiętam już jakie są w środku, poza fatalnym montażem i problemami z tym jak wyglądały futryny ( zamalowane włosy od pędzla ) drzwi są ok. Sam montaż jest fatalny, teraz malujemy klatkę schodową na gorze to widać jak bardzo wszystko odstaje,

   Usuń
 3. Jaki brodzik jest tu zamontowany?

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja mam pytanie o czarną fugę między plytkami podlogowymi: jak sprawuje się po kilku miesiącach używania? Nie szarzeje? Nie widać na niej "łazienkowego" osadu (zwłaszcza pod prysznicem)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie nic się z nią nie dzieje, : ) nadal jest super czarna, także do polecenia

   Usuń
 5. Kabina to 80*80?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzień dobry, bardzo ładna łazienka. Czy to czarne na scianach to płytki czy farba? Jak sprawują się białe płytki pod prysznicem, fugi nie żółkna? Czy widać na nich zacieki? Dziękuję za odpowiedź! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam ,jakiej firmy jest umywalka i szafka ? i gdzie można ją kupić? Łazienka mała ale bardzo ładna.

  OdpowiedzUsuń