MONTAŻ DRZWI DWUSKRZYDŁOWYCH KRISPOL

7 lipca 2019


Zamówiona w listopadzie brama do naszego budynku gospodarczego już jest! Czekaliśmy z montażem do wiosny aby dokończyć wszystkie inne pozaczynane projekty, i powiem Wam że brama prezentuje się świetnie! 


Gdy ją zamawiałam nie widziałam na żywo tych produktów, jedyne na czym opieraliśmy się dokonując wyboru to kolorystyka jaką posiada Krispol i zdjęcia z katalogów. Efekt finalny był zatem dla nas sporym pozytywnym zaskoczeniem! Nie miałam pojęcia, że te dwuskrzydłowe drzwi będą się tak fajnie prezentowały!
Dlaczego zdecydowaliśmy się na drzwi dwuskrzydłowe a nie bramę segmentową?

Do naszego budynku gospodarczego/ garażu częściej będziemy wchodzili niż wjeżdżali więc to rozwiązanie jest dla nas korzystniejsze. Zimą nie podnosimy do góry całej bramy a otwieramy połówkę i wchodzimy. Nie ucieka ciepło, nie ma potrzeby otwierania dosyć sporej jednak przestrzeni.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na bramę z Krispol ?

Zależało nam na produkcie dobrym jakościowo, na produkcie na lata! Nie są to zwykłe drzwi dwuskrzydłowe, takie znaleźć możemy w tzw. „blaszaku” są to aluminiowe ocieplane drzwi w cenie adekwatnej do jakości produktu.

Dlaczego nie montowaliśmy sami ?

Jak wiecie większość rzeczy w domu wykonujemy samodzielnie, tak samo było w budową naszego budynku 35m2. Krispol poleca montaż wykonany przez fachowców więc i my bierzemy udział w ogólnopolskiej kampanii DOBRY MONTAŻ która pokazuje, że warto montować z nimi… jestem po przeczytaniu dziesiątek stron z opiniami o bramach i wiem, że większość reklamacji składana jest po samodzielnym montażu bramy. Dlatego nawet my wykonujący większość rzeczy w domu samodzielnie, montaż za 500 – 600 zł zamówiliśmy od razu płacąc za bramę.

Do ostatecznego zamówienia bramy wraz z montażem przekonała mnie akcja „dobry montaż”
„Inwestycję w bramę zakończ dobrym montażem
Przy zakupie bramy garażowej powinniśmy w kosztach inwestycji uwzględnić także jej profesjonalny montaż. Błędy popełnione na etapie mogą bowiem sprawić, że nawet najlepszy i najdroższy produkt nie spełni właściwie swojej roli. Do instalacji bramy najlepiej wybrać monterów rekomendowanych przez jej producenta. – Podczas montażu bramy należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie zaizolowanie tych miejsc, które generować mogą straty ciepła – a więc newralgicznych przestrzeni, gdzie konstrukcja styka się ze ścianą oraz posadzką. Przy ścianach dwu– i trójwarstwowych, bramę montuje się jak najbliżej warstwy ocieplenia. W ścianie jednowarstwowej zaś – w połowie muru – tłumaczy Zdzisław Maliszewski, doradca ds. technicznych i normalizacyjnych Związku POiD, organizatora kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ”.
Upewnijmy się również, że w garażu, po montażu szczelnej, „ciepłej” bramy, zapewniona jest odpowiednia wymiana powietrza, co ogranicza ryzyko zawilgocenia i rozwoju grzybów oraz pleśni. Rozwiązaniem może być zastosowanie specjalnego systemu z czujnikiem klimatycznym, który automatycznie uchyla bramę przy określonej wilgotności powietrza. Pomieszczenie skutecznie chronione przed wilgocią i zimnem posłuży nam nie tylko jako miejsce parkingowe dla samochodu.  W zależności od wielkości wnętrza i jego aranżacji, możemy tam urządzić np. przestrzeń do majsterkowania czy też przydomową spiżarnię.”*Zostawiam Wam link do wybranego przez nas produktu, tam zobaczycie że klasyczne drzwi dwuskrzydłowe to teraz wiele możliwości wybory zarówno kolorystyki jak i wyglądu tłoczeń. NASZ PRODUKT 

Nasza brama a właściwie drzwi garażowe DG RFS: mają wymiary 2.5m szerokości i 2.25m wysokości, kolor zewnętrzny to RAL 7016, kolor wewnętrzny – biały, kolor okuć – czarny.


Koszt całkowity bramy z montażem to 8 tyś. Warto śledzić stronę lub fb Krispol ponieważ bardzo często na ich produkty są zniżki. W czarny piątek *listopad było – 25% na wszystkie produkty, teraz jest -25% na okna! A -25% to ¼ ceny zatem sporo taniej. 
Tekst powstał przy współpracy firmy: Krispol 


Komentarze

Prześlij komentarz