ZABUDOWA PRALKIWiem, że niektórzy czekają na zdjęcia górnej łazienki. Powoli doprowadzamy ją do stanu takiego jaki mieliśmy zamiar osiągnąć. Dziś pierwszy wpis z prostym przepisem na zabudowę pralki.


Naprawdę prostym i takim który wyszedł spontanicznie. Do obudowy zamówić mieliśmy gotowe na wymiar płyty przygotowane przez firmę produkującą zabudowy. Po złożeniu kuchni został nam spory kawałek blatu. W sumie z całego blatu jaki kupiliśmy w IKEA zużyliśmy 40 cm, szkoda było wyrzucać reszty, stąd pomysł na takie zastosowanie. Sam blat jest bardzo fajny, wybrałam ciemny kolor który pokryłam dwoma warstwami bezbarwnego oleju. Olej idealnie nadaje się do pokrycia elementów drewnianych które narażone są na wilgoć i wodę.


Sam blat przykręcony został do ściany przy pomocy wsporników. ( identyczne wykorzystałam do stworzenia garderoby )
Jeśli szukacie naprawdę fajnych kosmetyków do pielęgnacji domu, śmiało polecam Wam BARWĘ PERFECT HOUSE. Marka której lata temu zaufałam w kwestii pielęgnacji twarzy, wypuściła niedawno na rynek całą serię kosmetyków do domu. Pachną idealnie, myją świetnie i niech nie zraża Was ich mała pojemność, ponieważ jak np. w przypadku żelu do mycia podłóg na 3 litry wody wystarcza 10 ml kosmetyku. Przy pierwszym zamówieniu na spróbowanie kupiłam płyn do mycia powierzchni drewnianych oraz mleczko do czyszczenia mebli. Przy kolejnym … zamówiłam już całą serię. Naprawdę polecam!  2 komentarze:

  1. Zabudowa pralki naprawdę wygląda super! Za to lustro przy grzejniku - tragedia, kompletnie tam nie pasuje, rama lustra też kompletnie nie pasuje do wnętrza i jeszcze ten odbijający się w nim grzejnik... psuje to efekt.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. rama lustra pasuje do reszty łazienki do ramy drugiego lustra i do oświetlenia, nie pokazywałam jeszcze całej łazienki :)

      Usuń