PANELE DEKORACYJNE MDF

4 stycznia 2018Na targach wnętrzarskich trafiłam na produkt który jest nowością na polskim rynku. Panele dekoracyjne wykonane z MDF. Przetestowałam, sprawdziłam i mam dla Was opinię!

Są super! Tyle mogę napisać na wstępie i może na tym powinnam skończyć żeby każdy mógł odkryć je u siebie w domu! Lekkie idealne do cięcia o bardzo prostym montażu.

Panele zamówiłam na stronie producenta VARIA POLSKA, na stronie nie ma sklepu gdzie zamawiamy daną ilość paneli, należy napisać maila ponieważ każde zamówienie traktowane jest bardzo indywidualnie i możemy liczyć na świetny kontakt i doradztwo ze strony producenta. Moje panele miały być w trzech kolorach: białym, szarym i miedzianym. Miały też być położone na klatce schodowej, koncepcja jednak się zmieniła. ( wcześniejsza wizualizacja paneli na klatce schodowej ) Część z nich zamieszkała w łazience na górze.

Sama łazienka była bardzo chłodnym wnętrzem, czułam że muszę ją ocieplić i coś zmienić. Dzięki panelom jest gotowa do pokazania Wam jej na blogu w niedalekiej przyszłości. Panele ociepliły wnętrze pomimo że zrezygnowałam z miedzianego koloru i położyłam tylko te jasne.


Produkt kładzie się bardzo szybko, panele kleiłam na zwykły dostępny w każdym markecie budowlanym klej montażowy ( uniwersalny lub do paneli drewnianych ) przycinałam je piłką ręczną, a otwory pod kable robiliśmy wkrętarką. 

Tekst powstał przy współpracy firmy: Varia Polska