BOHATER DOMU - REKLAMA Z NAMI


http://www.usiebiewdomu.com/2017/05/bohater-domu.html
Przygody są po to by o nich opowiadać i naszą opowiada Leroy Merlin! 


Nigdy nie sądziłam, że nasza praca okaże się być na tyle fajna, że ktoś zechce ją opisać i nakręcić. Zawsze wydawało mi się że to co robimy jest takie zwyczajne. Założyłam bloga, żeby dokumentować naszą  budowę, zapisywać co kiedy kupiliśmy i ile to nas kosztowało. Blog miał być albumem ze zdjęciami… troszkę mi się to jednak rozrosło!  W kalendarzu terminy i pomysły na publikację, w głowie plany rozbudowy domu. 


Prawdziwą nagrodą dla osoby piszącej w internecie jest informacja zwrotna, a te które od Was otrzymuje naprawdę cieszą ! Piszecie, że dzięki nam wierzycie że uda się postawić dom za nieduże pieniądze, że widzicie ile pracy można zrobić samemu! To najwspanialsza rzecz jaka może być :) - dziękuję!


A wracając do BOHATERA czuje się nim w 90% owszem sami wykonaliśmy i dalej wykonujemy wszystko to co możemy, ale prawdziwi BOHATEROWIE to osoby które naprawdę własnoręcznie stawiają swoje domu! Poznałam kilka z nich na pewnej grupie dla budujących! Tego zapału zazdroszczę! 

Reklama była wielką przygodą! Sam telefon z propozycją wywołał emocje równe przepłynięciu 60 basenów! :) Trzymałam kciuki żeby wszystko wypaliło. I stało się! Pod koniec kwietnia reklama została wyemitowana w telewizji i wtedy zorientowałam się, że pomimo braku publikacji naszych wizerunków rozpoznajecie nas!  

Prawdziwe szaleństwo działo się na instagramie, gdzie otrzymałam najwięcej informacji tuż po wyświetleniu reklamy -  „znam ten dom znam te podłogi” to chyba jedna z moich ulubionych! 

Udział w reklamie to dla mnie też niezwykle ważne obycie z kamerą, z pewnością pomoże mi to w pracy zawodowej. Po tylu spędzonych przed nią godzinach kolejne zawodowe nagranie do TV nie było już żadnym problemem!
Życzę wszystkim tak wspaniałej przygody!

I pamiętajcie REKLAMY Z SERII BOHATER DOMU OPOWIADAJĄ PRAWDZIWE HISTORIE tego nie wiedziałam wcześniej! :) 

fot. Grzegorz Press