PROJEKT DOMU 35M2 Z PODDASZEM

1 czerwca 2019


Podobny do naszego prawda ? Identyczna bryła, wielkie okno i wygodny taras – a całość ma tylko 35m2 ! Jeśli jesteście zainteresowani zostańcie i zobaczcie więcej zdjęć.


Pierwszy raz na projekt Wojtka ze Zbuduj Sam Dom trafiliśmy ponad rok temu. Urzekło nas to że Wojtek sam postawił swój dom i zmieścił się w kwocie 30 tysięcy. Stworzył świetną społeczność dla osób budujących jego projekt a ja dzięki temu poznałam dwie cudowne osoby mieszkające w tych domach.

Te dwa małe domki zostały opisane na naszym blogu i są jednymi z częściej czytanych artykułów – wiec wiem że jest wśród Was zainteresowanie budową domków na zgłoszenie!
Pozostawiam dwa linki opisujące realizację z projektu Zbuduj Sam Dom.Dwa nowe projekty, które udostępnia Wojtek to propozycje dla osób które chcą wybudować swoje wymarzone domki i cieszyć się ich sporą powierzchnią. Obie propozycje to domku wysokie sięgające ponad 6m.

Pierwszą z nich jest domek który skradł nasze serce, murowany bryłą podobny do naszego, z dużymi przeszkleniami które uwielbiamy. Strych to możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni. Pamiętajcie możliwość aranżacji takich domków jest dowolna, możecie zatem na poddaszu stworzyć jedno pomieszczenie lub dwie mniejsze sypialki. 

Pozostawiam link do sklepu gdzie kupicie projekt: Dom 35m2 murowany projekt, dom 35m2 z poddaszem


My uwielbiamy konstrukcje murowane, ocieplone klasycznie styropianem ale jeśli szukacie projektu który wybudujecie szybciej doskonały będzie projekt domku z antresolą w konstrukcji drewnianej! 

Pamiętajcie, że my nasz budynek gospodarczy o identycznych wymiarach jak domek na zdjęciu niżej postawiliśmy w dwa dni. Myślę, że jeżeli ktoś ma zgromadzoną gotówkę i ekipę chętną do pomocy postawić można taki domek w tydzień. 

Tutaj również pozostawiam link który przekieruje Was na stronę gdzie możecie zakupić projekt: Dom 35m2 szkieletowy z poddaszem 

Co zawiera projekt? 
 • opis techniczny obiektu budowlanego
 • rzut parteru
 • rzut fundamentów
 • rzuty elewacji
 • rzut więźby dachowej
 • rzut połaci dachu

Aranżacja poddasza w obu prezentowanych projektach możliwa jest po zmianie sposobu użytkowania budynku letniskowego na mieszkalny.
Prezentowany projekt buduje się jako domek letniskowy z nieużytkowym strychem.
Po przekształceniu budynku na mieszkalny można zmienić sposób użytkowania strychu na poddasze użytkowe. 


3 komentarze

 1. Drogi Wojtku,kupilem projekt domku murowanego do 35m.Szczescie trwalo krotko.Otrzymalem pismo z wydz arch w Turku.Podwazono wielkosc tarasu wys strychu a nawet nosnosc belek stropowych.nawet okno na strychu przeszkadzalo.Moze zabolalo serce ze zglosilem 4 budynki.Jak to obronic?Pozdr Jurek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. proszę kontaktować się z autorem projektu kontakt znajdzie pan na stronie https://www.zbudujsamdom.pl/

   Usuń
 2. Witam jaki orientacyjny koszt wybudowania takiego domu ?

  OdpowiedzUsuń