REMONTOWO BUDOWLANE PLANY NA 2022 R.

10 lutego 2022


 

Niestety w 2021 r. nie udało się zrealizować wszystkich planów, ale czym jest Nowy Rok jak nie kolejną szansą na nowe zadania! Przed nami naprawdę pracowity czas! Poznajcie inwestycja, które planujemy w 2022 r.

SAUNA

Zdecydowanie nasza największa inwestycja w tym roku. Planujemy postawić wolnostojącą małą dwuosobową saunę. Do ogrzania sauny wybierzemy piec elektryczny a jej bryła wkomponowana zostanie w otoczenie naszej działki. 

DOKOŃCZNIE WNĘTRZA BUDYNKU GOSPODARCZEGO

Nasz budynek gospodarczy ma już trzy lata a nie podjęliśmy się jeszcze prac wykończeniowych w środku. Planujemy położenie płyt GK i pomalowanie ich na biało – słowem wnętrze tego budynku ma przypominać … pokój! Oprócz tego wykonane zostanie dokończenie podłogi, położone nowe oświetlenie. 

KUCHNIA – POWIĘKSZENIE        

Do naszej kuchni wstawimy zmywarkę, a co za tym idzie musimy dokupić szafki, położyć na nowo glazurę oraz wymienić blaty kuchenne. Wymieniona zostanie także bateria kuchenna. 

OGRÓD

Coraz większy nacisk kładziemy na wygląd naszej działki, wiadomo że nadal ma zachować charakter leśny ale w tym roku chcemy wykonać wertukulacje, wjazd na działkę, wkomponować pasujące oświetlenie i spełnić marzenie o robocie koszącym.. 

1 komentarz

  1. Plany bardzo bogate, trzymam kciuki za realizację i będę śledził postępy ;)

    OdpowiedzUsuń