KUCHNIA IKEA BODBYN PO 6 LATACH

15 października 2022


 Jak ma się nasza kuchnia po 6 latach sporadycznego użytkowania?

 

Kuchnię w Ikea zamówiliśmy w 2017 r. kosztowała nas wtedy razem z częścią zakupionych w Ikea sprzętów ok 15 tys. Przed Wami kilka zdjęć z tego jak fronty wyglądają po 6 latach użytkowania. Dodam iż gotuje sporadycznie, wręcz rzadko. Na pewno nasza kuchnia nie jest typem kuchni w której powstaje codziennie dwudaniowy obiad a raz na pół roku obrabiamy w niej ćwiartkę świniaka!

Rok temu (2021 r.) zdjęliśmy 5 frontów i jadąc do Ikea chcieliśmy je zareklamować. 

Na miejscu dowiedzieliśmy się, że wcześniej jednak powinniśmy zadzwonić i zgłosić sprawę. Z 5 frontów wymieniono nam dwa, pozostałe oddano nam takie jak je zawieźliśmy mimo iż głośne hasło reklamowe brzmi „25 lat gwarancji na kuchnię”

Więcej już frontów (z racji dużej odległości do sklepu Ikea) nie reklamowaliśmy.

To jak wyglądają dziś widać na zdjęciach.

Dodam tylko iż z systemów i rozwiązań jakie mamy u siebie wewnątrz szafek jesteśmy mega zadowoleni, tak samo jak ze sprzętów Ikea któe mamy w kuchni….a mamy prawie wszystko! (piekarnik, indukcja i okap)


Szukasz kuchni na wymiar? Wycena dostępna będzie w ciągu kilkunastu minut. Pamiętajcie, że zapytania bez danych kontaktowych nie zostaną zrealizowane. 

2 komentarze

  1. Też reklamowaliśmy fronty, tyle że u nas białe lakierowane. Przyjechał pan, popatrzył reklamację przyjął i jeszcze dopatrzył się 2 frontów, które też powinno wymienić ( my nawet nie zauważyliśmy) i dodał do wymiany.

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie z kuchnią nic zlego się nie dzieje

    OdpowiedzUsuń